Общинска избирателна комисия Ихтиман
РЕШЕНИЕ
№ 365-МИ/НР
Ихтиман, 26.10.2015
ОТНОСНО: ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Приложение № 86-МИ
Решението се съставя в 2 екземпляра и
е неразделна част от протокола на ОИК
Брой мандати за общински съветници
СЕДЕМНАДЕСЕТ 17
с думи с цифри
Днес, 26.10.2015г., в 14:30 ч. общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
Р Е Ш И :
(с думи) (с цифри)
ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:
Имена на общински съветници ЕГН/ЛН
НЯМА НЯМА
ІІІ. Мандатите за общински съветници се разпределят по кандидатски листи на партии, коалиции и местни коалиции, получили действителни гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:
№ в бюле-тината |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
БРОЙ МАНДАТИ Седемнадесет 17 с думи с цифри |
3 |
СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ ЗА ИХТИМАН -ПП „СИНЬО ЕДИНСТВО” ,ПП” БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ „и ПП”ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ” |
Два 2 |
4 |
ПП „ГЕРБ” |
Осем 8 |
9 |
„БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ” |
Три 3 |
12 |
„ЕВРОРОМА-ДПС” |
Два 2 |
14 |
„НАРОДЕН СЪЮЗ” |
Два 2 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
3 |
„СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ ЗА ИХТИМАН -ПП „СИНЬО ЕДИНСТВО” ,ПП” БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ „и ПП”ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ” |
1. |
Иван Христов Милчев |
398 |
|
|
2. |
Тодор Благовестов Андреев |
153 |
|
|
3 |
Георги Иванов Керезов |
135 |
|
|
4 |
Валери Иванов Пейчинов |
29 |
|
|
5 |
Иван Ангелов Айнаджийски |
17 |
|
|
6 |
Аделина Михайлова Маринова -Арангелова |
5 |
|
|
7 |
Румяна Александрова Гешева |
1 |
|
|
8 |
Татяна Ангелова Стоянова |
7 |
|
|
9 |
Христо Иванов Хаджийски |
6 |
|
|
10 |
Венета Георгиева Димчева |
3 |
|
|
11. |
Радослав Бойчов Тошев |
5 |
|
|
12. |
Павел Стефанов Александров |
1 |
|
|
13 |
Валентин Николов Геров |
4 |
|
|
14 |
Георги Василев Стайков |
11 |
|
|
15 |
Иван Илиев Пелтеков |
3 |
|
|
16. |
Милко Стефанов Алексиев |
0 |
|
|
17 |
Лилия Иванова Айнаджийска |
4 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
4 |
ПП „ГЕРБ” |
1. |
Николай Лазаров Начев |
1860 |
|
|
2. |
Иванка Георгиева Пелтекова |
383 |
|
|
3 |
Светослав Христов Пашунов |
75 |
|
|
4 |
Тони Петров Кацаров |
58 |
|
|
5 |
Любомир Ангелов Рудаков |
58 |
|
|
6 |
Димитър Станев Янков |
47 |
|
|
7 |
Даниела Георгиева Митева |
40 |
|
|
8 |
Илияна Георгиева Калковска |
25 |
|
|
9 |
Красимир Стоянов Митрев |
29 |
|
|
10 |
Десислава Атанасова Василева |
16 |
|
|
11. |
Звезделина Мирославова Лазарова |
11 |
|
|
12. |
Светлана Йорданова Колева |
25 |
|
|
13 |
Валентина Младенова Петрова - Вучева |
13 |
|
|
14 |
Костадин Стефанов Стоилов |
10 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
9 |
„БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ” |
1. |
Маргарита Иванова Петкова |
552 |
|
|
2. |
Иван Бориславов Вуков |
114 |
|
|
3 |
Даниел Кирилов Йорданов |
84 |
|
|
4 |
Антоанета Лазарова Терзийска |
60 |
|
|
5 |
Даниел Божилов Божилов |
56 |
|
|
6 |
Димитър Георгиев Гроздев |
46 |
|
|
7 |
Малина Кирилова Стоилова-Кацарова |
38 |
|
|
8 |
Иванко Петров Пандезов |
26 |
|
|
9 |
Антон Момчилов Добрев |
30 |
|
|
10 |
Даниел Иванов Христов |
30 |
|
|
11. |
Георги Иванов Чавеов |
24 |
|
|
12. |
Мариана Борисова Милчева |
24 |
|
|
13 |
Марияна Добрева Коларска |
4 |
|
|
14 |
Красимир Иванов Георгиев |
29 |
|
|
15 |
Иван Бориславов Ангелов |
18 |
|
|
16. |
Георги Иванов Костов |
8 |
|
|
17 |
Валентин Иванов Джавезов |
6 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
12 |
„ЕВРОРОМА-ДПС” |
1. |
Борис Николаев Аргиров |
641 |
|
|
2. |
Васил Бориславов Петров |
67 |
|
|
3 |
Красимир Райков Сакарев |
1 |
|
|
4 |
Асен Михайлов Янков |
11 |
|
|
5 |
Данчо Георгиев Георгиев |
0 |
|
|
6 |
Огнян Стефанов Дунавски |
2 |
|
|
7 |
Александър Живков Миланов |
0 |
|
|
8 |
Петър Бориславов Дончев |
0 |
|
|
9 |
Борислав Живков Романов |
1 |
|
|
10 |
Ангел Георгиев Дамянов |
0 |
|
|
11. |
Райчо Иванов Иванов |
0 |
|
|
12. |
Радослав Ванюшов Митев |
27 |
|
|
13 |
Лиляна Христова Илиева |
5 |
|
|
14 |
Сашо Каменов Чапаев |
3 |
|
|
15 |
Орлин Божидаров Свежинов |
0 |
|
|
16 |
Стефан Гошов Вучков |
0 |
|
|
17 |
Сашо Стефанов Миладинов |
10 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
14 |
„НАРОДЕН СЪЮЗ” |
1. |
Стефан Ангелов Патъров |
559 |
|
|
2. |
Борислав Илиев Чадаров |
119 |
|
|
3 |
Кирил Иванов Узунов |
78 |
|
|
4 |
Петя Ангелова Керезова |
63 |
|
|
5 |
Светослав Йорданов Георгиев |
57 |
|
|
6 |
Румен Тодоров Димитров |
8 |
|
|
7 |
Георги Димитров Рачев |
21 |
|
|
8 |
Мария Асенова Новакова |
8 |
|
|
9 |
Евгения Ангелова Йорданова |
11 |
|
|
10 |
Радостина Иванова Въртийска |
13 |
|
|
11. |
Миглена Атанасова Стоянова |
11 |
|
|
12. |
Иван Владимиров Чадаров |
11 |
|
|
13 |
Владимир Петров Мехайлов |
13 |
|
|
14 |
Теодора Иванова Колева |
13 |
|
|
15 |
Росица Борисова Търнаджийска |
2 |
|
|
16 |
Йордан Кирилов Андреев |
5 |
|
|
17 |
Цветко Йорданов Цветков |
2 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
1 |
„РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК” |
1. |
Димитър Иванов Бонев |
178 |
|
|
2. |
Димитър Стефанов Лазаров |
15 |
|
|
3 |
Емилия Димитрова Вучева |
15 |
|
|
4 |
Ирена Иванова Балджийска |
13 |
|
|
5 |
Запрян Стоименов Крашки |
7 |
|
|
6 |
Борислав Стоянов Геров |
27 |
|
|
7 |
Венцислав Валериев Чокуров |
4 |
|
|
8 |
Благовеста Валентинова Хаджийска |
3 |
|
|
9 |
Иван Георгиев Лазаров |
3 |
|
|
10 |
Десислава Кръстьова Кръстева |
4 |
|
|
11. |
Вeнеса Николаева Илиева |
9 |
|
|
12. |
Лилия Стоянова Илиева |
3 |
|
|
13 |
Цветан Василев Петков |
4 |
|
|
14 |
Ивайло Арангелов Арангелов |
1 |
|
|
15 |
Николай Ангелов Колев |
1 |
|
|
16 |
Снежана Стоянова Стоянова |
2 |
|
|
17 |
Велика Димитрова Гелева |
21 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
2 |
„ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ” |
1. |
Храбър Димитров Дойчев |
99 |
|
|
2. |
Маноела Илиева Зафирова |
39 |
|
|
3 |
Димитър Максимов Златанов |
3 |
|
|
4 |
Надежда Стоянова Илиева |
2 |
|
|
5 |
Диана Райкова Митева |
0 |
|
|
6 |
Веселина Петрова Димитрова |
1 |
|
|
7 |
Николай Трендафилов Велев |
0 |
|
|
8 |
Десислава Иванова Кирилова |
0 |
|
|
9 |
Биляна Петрова Трайкова |
3 |
|
|
10 |
Траянка Методиева Минкова |
0 |
|
|
11. |
Петър Георгиев Митов |
0 |
|
|
12. |
Иво Тодоров Добринов |
5 |
|
|
13 |
Нина Димитрова Митева |
0 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
5 |
„АБВ” /АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/ |
1. |
Биляна Йорданова Геринска |
84 |
|
|
2. |
Стефчо Георгиев Момчилов |
3 |
|
|
3 |
Антон Димитров Димитров |
5 |
|
|
4 |
Атанас Стоянов Корбанколев |
6 |
|
|
5 |
Зоран Андреев Чапаев |
14 |
|
|
6 |
Спаска Георгиев Милев |
3 |
|
|
7 |
Благой Захаринов Сакарев |
0 |
|
|
8 |
Нина Христова Пелтекова |
0 |
|
|
9 |
Камен Иванова Миладинов |
3 |
|
|
10 |
Александър Стефанов Христов |
2 |
|
|
11. |
Виолета Георгиева Костадинова |
0 |
|
|
12. |
Сотир Тасков Асенов |
1 |
|
|
13 |
Асен Трифонов Велиев |
4 |
|
|
14 |
Любен Иванов Ангелов |
0 |
|
|
15 |
Райчо Кирилов Димитров |
0 |
|
|
16 |
Наско Ангелов Касабов |
0 |
|
|
17 |
Таско Асенов Асенов |
0 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
6 |
„ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ” |
1. |
Лозан Ангелов Лозанов |
197 |
|
|
2. |
Силвия Иванова Недкова |
14 |
|
|
3 |
Офелия Ганчева Лозанова |
6 |
|
|
4 |
Петя Бойкова Кюпелийска |
12 |
|
|
5 |
Анета Стоилова Тодорова |
2 |
|
|
6 |
Светлана Николова Лечева |
28 |
|
|
7 |
Кирил Георгиев Балджийски |
10 |
|
|
8 |
Любослав Атанасов Бибиджийски |
7 |
|
|
9 |
Радка Ангелова Илова |
2 |
|
|
10 |
Маргарита Атанасова Фетфаджиева |
2 |
|
|
11. |
Паулина Светославова Колчева |
7 |
|
|
12. |
Ирина Матеева Николова |
1 |
|
|
13 |
Бойко Иванов Радков |
3 |
|
|
14 |
Даниела Стойкова Михова |
5 |
|
|
15 |
Лиана Георгиева Пейчинова |
3 |
|
|
16 |
Георги Михайлов Мичев |
1 |
|
|
17 |
Любомира Христова Церовска |
5 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
7 |
„НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ” /НФСБ/ |
1. |
Явор Димитров Михов |
68 |
|
|
2. |
Даниела Йорданова Михайлова |
0 |
|
|
3 |
Силвия Иванова Костова |
1 |
|
|
4 |
Радослав Илиев Церовски |
3 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
8 |
„НОВА АЛТЕРНАТИВА” |
1. |
Трендафил Георгиев Карабожилов |
31 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
11 |
„СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ” /СДП/ |
1. |
Малин Мирославов Димитров |
144 |
|
|
2. |
Емил Василев Касабов |
70 |
|
|
3 |
Красимир Ангелов Ботев |
2 |
|
|
4 |
Румен Георгиев Белчинов |
6 |
|
|
5 |
Асен Боянов Белчинов |
0 |
|
|
6 |
Александър Пламенов Александров |
0 |
|
|
7 |
Георги Данчов Желязков |
0 |
|
|
8 |
Иван Кирилов Ангелов |
0 |
|
|
9 |
Стоян Георгиев Димчев |
1 |
|
|
10 |
Росен Стефанов Жоров |
0 |
|
|
11. |
Стефан Живков Чорбаджийски |
8 |
|
|
12. |
Валентин Георгиев Радойков |
1 |
|
|
13 |
Стефан Иванов Иванов |
0 |
|
|
14 |
Красимир Славейков Христов |
0 |
|
|
15 |
Асен Недков Мутафчийски |
0 |
|
|
16 |
Димитър Борисов Кънчев |
0 |
|
|
17 |
Георги Киров Пехливанов |
0 |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
15 |
Политическа партия „СОЛИДАРНОСТ” |
1. |
Йордан Малинов Шатъров |
163 |
|
|
2. |
Живко Аспарухов Шатъров |
0 |
|
|
3 |
Златко Любенов Ангелов |
1 |
|
|
4 |
Янко Руменов Асенов |
2 |
|
|
5 |
Альоша Альошов Дунавски |
9 |
|
|
6 |
Момчил Златанов Радев |
1 |
|
|
7 |
Сашо Найденов Давидов |
1 |
|
|
8 |
Павел Васков Александров |
1 |
|
|
9 |
Георги Стефанов Данчов |
0 |
|
|
10 |
Златан Александров Иванов |
0 |
|
|
11. |
Андрей Асенов Асенов |
0 |
|
|
12. |
Ангел Ивов Раденков |
0 |
|
|
13 |
Камен Валентинов Чапаев |
1 |
|
|
14 |
Ангел Христов Атанасов |
0 |
|
|
15 |
Асен Иванов Иванов |
9 |
|
|
16 |
Стефан Ивов Цонев |
0 |
|
|
17 |
Нури Ванев Шатъров |
0 |
Имена на общинските съветници |
Партия/коалиция/местна коалиция/независим |
ЕГН/ЛН |
1. Борис Николаев Аргиров |
МК”ЕВРОРОМА-ДПС” |
********** |
2.Борислав Илиев Чадаров |
КП”НАРОДЕН СЪЮЗ” |
********** |
3.Васил Бориславов Петров |
МК”ЕВРОРОМА-ДПС” |
********** |
4.Даниел Кирилов Йорданов |
„Българска социалистическа партия” |
********** |
5. Даниела Георгиева Митева |
ПП”ГЕРБ” |
********** |
6.Димитър Станев Янков |
ПП”ГЕРБ” |
********** |
7.Иван Бориславов Вуков |
„Българска социалистическа партия” |
********** |
8.Иван Христов Милчев |
„СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ ЗА ИХТИМАН -ПП „СИНЬО ЕДИНСТВО” ,ПП” БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ „и ПП”ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ” |
********** |
9. Иванка Георгиева Пелтекова |
ПП”ГЕРБ” |
********** |
10. Илияна Ангелова Калковска |
ПП”ГЕРБ” |
********** |
11.Любомир Ангелов Рудаков |
ПП”ГЕРБ” |
********** |
12.Маргарита Иванова Петкова |
„Българска социалистическа партия” |
********** |
13. Николай Лазаров Начев |
ПП”ГЕРБ” |
********** |
14.Светослав Христов Пашунов |
ПП”ГЕРБ” |
********** |
15.Стефан Ангелов Патъров |
КП”НАРОДЕН СЪЮЗ” |
********** |
16.Тодор Благовестов Андреев |
„СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ ЗА ИХТИМАН -ПП „СИНЬО ЕДИНСТВО” ,ПП” БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ „и ПП”ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ” |
********** |
17.Тони Петров Кацаров |
ПП”ГЕРБ” |
********** |
Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения:
НЯМА
Председател: Иво Димитров Тодоров
Секретар: Светлана Христова Благоева
* Публикувано на 27.10.2015 в 17:05 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Определяне на членове на Общинска избирателна комисия Ихтиман, които да предадат на Централната избирателна комисия екземплярите от протоколите и решенията на Общинска избирателна комисия – Ихтиман за кмет на кметство, разписките от компютърната обработка на протоколите на секционните избирателни комисии и техническите носители с числовите данни
относно: Определяне на упълномощени лица от ОИК Ихтиман за предаване на изборните списъци на Община Ихтиман към служба ТЗ ГРАО – София с приемо-предавателен протокол
относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО